Skip to main content

Plynové rýchlo vyvíjače pary

STIGEN Sp. z o.o.

Plynové rýchlo vyvíjače čistej pary

Krajina pôvodu EU - Poľsko

Naša spoločnosť T KONFEX je dlhoročným dodávateľom žehliacej  techniky, k čomu patria aj dodávky vyvíjačov pary. Vzhľadom na rozširovanie obchodného portfólia našej spoločnosti, zaraďujeme do ponuky plynové vyvíjače čistej  pary STIGEN. Pre slovenský trh máme výhradné zastúpenie spoločnosti STIGEN.

Vyvíjače čistej pary STIGEN sa vyrábajú v niekoľkých stupňoch  prevedenia antikorových prvkov. Výkony plynových vyvíjačov čistej pary STIGEN sú už od 200  kg pary za hodinu až do 1000 kg pary za hodinu. Tlak pary je až 14,5 bar, čiže  teplota čistej pary do 200°C.

Najvyšší stupeň materiálového prevedenia v  antikore spĺňa normy EN 285 a EN 1672-2 pre potravinársky priemysel,  farmaceutický priemysel, zdravotníctvo a všade tam, kde sa tieto normy vyžadujú.

Nami ponúkané plynové vyvíjače čistej pary STIGEN sú priemyselné zariadenia robustnej antikorovej  konštrukcie určené do náročných priemyselných prevádzok. Kompaktné prevedenie  zaručuje ľahkú manipulovateľnosť pri preprave a jednoduchú inštaláciu.

Certifikáty a bližšiu technickú špecifikáciu zašleme na vyžiadanie.

Bližšiu technickú špecifikáciu ako aj možnosť zástavby nájdete ku každému výrobku v  jednotlivých sekciách vyvíjačov čistej pary STIGEN.

Antikorové prevedenie plynových vyvíjačov pary STIGEN umožňuje aplikáciu pary pre najnáročnejšie technologické postupy ako je výroba potravín, výroba farmaceutík, priama parná sterilizácia a mnoho ďalších výrobných procesov, kde sú požiadavky na kvalitu a najmä na čistotu pary obzvlášť vysoké.

Technologický proces výroby pary prostredníctvom zaradenia STIGEN, je úplne oslobodený od dávkovania chemických prísad upravujúcich hodnotu pH a preto je  výsledným produktom para splňujúca parametre pitnej vody!

Našim cieľom nie je len dodávka samotného zariadenia, ale snažíme sa ku každému zákazníkovi pristupovať úplne individuálne a navrhnúť mu riešenie spĺňajúce jeho konkrétnu požiadavku.

Viac informácií TU

OBLASŤ POUŽITIA

 • plynový vyvíjač čistej pary STIGEN pre zdravotníctvo –  sterilizácia
 • plynový  vyvíjač čistej pary STIGEN pre potravinársky priemysel
 • technologická pary s priamym stykom s potravinami
 • plynový  vyvíjač čistej pary STIGEN pre farmaceutický priemysel –  technologická pary s priamym stykom s liečivami
 • použitie plynových  vyvíjačov čistej pary STIGEN je samozrejme aj  v mnohých iných oblastiach

VÝHODY

 • priemyselné prevedenie každého vyvíjača čistej pary STIGEN
 • robustná antikorová konštrukcia vyvíjača čistej pary STIGEN
 • ľahká manipulovateľnosť vyvíjača čistej pary STIGEN pre  preprave
 • kompaktné rozmery a jednoduchá inštalácia vyvíjača čistej  pary STIGEN
 • vysoký stupeň čistoty pary z vyvíjača čistej pary STIGEN  spĺňajúce normy EN 285 a EN 1672-2
 • jednoduchá obsluha vyvíjačov čistej pary STIGEN

Samozrejmosťou sú aj dodávky náhradných dielcov, či už na súčasné modely alebo aj staršie verzie vyvíjačov pary STIGEN.