Plynové vyvíjače pary

ANFRA

plynový peletkový biomasa vyvíjač THERMINDUS ANFRA MAZZI JUMAG STIGEN  thermindus

  plynový peletkový biomasa vyvíjač THERMINDUS ANFRA MAZZI JUMAG STIGEN  thermindus plynový peletkový biomasa vyvíjač THERMINDUS ANFRA MAZZI JUMAG STIGEN  thermindus

...spoločnosť ANFRA srl  Firenze je úspešným nástupcom firmy Arturo Mazzi, ktorá neustále rozvíja myšlienku kompaktných a rokmi osvedčených rýchlo vyvíjač pary o výkone 50 - 350 kg pary za hodinu o tlaku paru do 6 bar a taktiež vodorúrové rýchlovyvíjače pary o výkone 500 - 2000 kg pary za hodinu o tlaku pary až do 12 bar.

Vyvíjače pary ANFRA séria AV sú vyvíjače s hladinou vody v kotly s horákom na plyn alebo vykurovací olej, osadené horákmi firmy RIELLO.

Vyvíjače pary ANFRA séria AS sú vodorúrové vyvíjače pary s horákom na plyn alebo vykurovací olej, osadené horákmi firmy RIELLO.

Tieto plynové vyvíjače pary sú vhodné tak pre nepretržitú prevádzku,  ako aj pre rýchle vykrytie potreby technologickej pary s opakujúcimi sa prestávkami. Vyvíjače môžu pracovať samostatne, prípadne v rôznych zostavách, v kombinácii so zásobníkom pary.

Vybavenie sústavy plynových vyvíjačov o zásobník pary umožňuje získavanie dodatočných výhod, ktoré boli doteraz hlavnou doménou objemných parných kotlov. Sústava umožňuje stabilné dodávanie pary pri minimálnom zaťažení, stabilizuje tlak pri nerovnomernom odbere. Umožňuje mať takto čiastočnú zásobu pary pre okamžité prudké odbery.

 

Základné vlastnosti vyvíjačov pary ANFRA:

-kompaktné prevedenie na antikorovej palete
- nie sú nutné žiadne inštalačné práce, stačí pripojiť zariadenie na plyn, vodu, elektrinu, parné rozvody, komín a prípadne na prívod kondenzu
- RIELLO horák – autorizované servisné zastúpenie priamo na Slovensku
- vysoká účinnosť horáku – až 93%
- opláštenie antikorovým plechom
- antikorový zásobník na vodu s čerpadlom, s plavákom a termostatom na chladenie vody dopúšťaním vody z rozvodu (AV)
- prevedenie spĺňajúce „CE“ PED 97/23/CE nariadenia

- možnosť prevedenia aj v antikorovom prevedení komponentov, ktoré sú v styku s vodou (AV)

Vyvíjače pary ANFRA je možné dodať v dvoch typových radoch líšiacich sa vo výkonoch a princípe konštrukcie:

verzia AV

verzia AS

 

  www.parnycistic.eu www.vyvijacepary.sk www.vyvijacecistejpary.sk
      www.plynovevyvijacepary.sk